02 Mayıs 2013 #1774065

Ttnet Fatura Yanlışlığı!

Ttnet üyeliğimi iptal ettirmek için aradığımda iptal edileceğini 5 günlük fatura bedeli yansıtılacağı bilgisi verildi. Fatura geldiğinde 1 aylık fatura gönderilmiş,aradığımda beni arayıp para iadesi yapılacağı söylenmiştir. Yaklaşık 2 ay geçmiş olmasına rağmen henüz aranmadım ve para iadem yapılmadı.

Ebru 42 Okunma

Cevaplar

  • Ebru06 Mayıs 2013

    ödemem hala yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön