23 Nisan 2014

TTNET Fatura ve Üyelik İptalinde Sorun

TTNET bayisine İnternet hattımı kapatma talebi verdim ve yetkili şubesinden imza atıldı, 4 günlük fatura ücreti çıktı ve full yatırmam gereken 69 tl parayı yatırıp ücret alındıktan sonra tarafınıza teslim edileceği söylendi, 3 aydır 5 kere arıza kaydı oluştu.


Fakat hattım tekrar sınırsız adsl iken kullandın kadar öde olarak tekrar açmışlar yani kapattıktan sonra tekrar aktif etmişler ve müşteri hizmetlerini aradığımda şahsıma telefonu yüzüme kapatıp kendisini tehdit etmekle suçlanmış bulunuyorum ve telefon konuşmalarının dinlenmesini sorunumun çözülmezse yetkili bayi şikayeti ile mahkemeye verileceğini arz ederim.

Yunus 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yunus23 Nisan 2014

    Sorun Tarafımı arayarak çözülmüştür teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön