15 Eylül 2014

TTNET Fatura Üstüne Fatura ve Ceza Ödetiyor!

14.09.2014 tarihinde öğrenmiş bulunmaktayım ki 57 TL internet ve 47 TL telefon faturası, 43 TL de abonelik iptali ve cayma bedelinden ötürü ceza ödeyecekmişim. Toplam 147 TL lik ücreti bir ay için benden alacaklar. Başka servis sağlayıcıların neredeyse 6 aylık ücreti. Güya benim sözleşmemde aylık fatura bedeli 49 TL internet, 5 TL telefon idi.

Sorun çözme konusunda hiç yardımcı olmadılar. Ceza ücretinin üstüne doğru düzgün kullanmadığım internet ve telefon ücretine bakın. Beklediğim faturadan çok daha fazla para ödeyeceğim. Bana nasıl bir sözleşme imzalattınız acaba. Müşterilerinizin güveni zedeleniyor. Hakem heyetine başvuracağım. Talep edilen ücretlerin yasal olmadığını düşünüyorum.

Mehmet 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön