08 Eylül 2015

TTNET Fatura Ulaştırmadan Borçtan Sorumlu Tutuluyorum!

Yıllarca abonesi olduğum ve her faturamı ödediğim TTNET fiber internet hizmetimi sonlandırdıktan sonra, tarafıma cayma bedeli ücreti çıkarılmış. Yalnızca e-fatura almak istediğimi üyeliğim sırasında belirtmiştim ve her ay e-faturalarım bana ulaşmakta ve ödenmekteydi.

Son kullanım bedelim ve cayma bedelimi içeren fatura bana e-posta yoluyla iletilmedi. Hiçbir bilgim olmayan faturayı ödemediğim için yasal takip işlemi başlatılmış olduğunu bir avukat aracılığı ile bugün öğrendim. Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede bana iletilmediğini teyit ettiler, fatura tutarını ödemek istememe rağmen yasal işlem ücretlerini talep ediyorlar.

Ahmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Eylül 2015

    İncelemeleri sonucu firmadan tek kelime ile "olumsuz" diye cevap gelmiştir. Hiçbir açıklama dayanak veya gerekçe gösterme gereği duymamışlardır. TTNET ile bireysel ve ticari tüm ilişiğimi sonlandırıp konuyu yargıya taşıyacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön