13 Mayıs 2013 #1793070

Ttnet Fatura Ücretlendirme ve Üyelik!

Üyeliğimi iptal etmek için 2012 yılının ekim ayında ttnet ana bayiye gittim. Eski bir müşteri olduğum için kalan sözleşme tarihim olan 6 ayda normal fatura tutarımın yarısını ödeyerek aynı hizmeti kullanabileceğim ondan sonra zaten sözleşmenin biteceği söylendi. Ben de kabul ettim ve gerekli işlemleri yaptık.


Bugün son kalan 3 faturayı ödemek için internet üzerinden borcumu sorguladım ve son ödemem gereken ayın mart ayı olması gerekirken 7 aylık bir faturayla karşılaştım. Yani sözleşmem 6 ay sonunda iptal edilmemiş.


Ayrıca çoğu ayın faturası da beklediğimin aksine yarı fiyatına değil normal tarife üzerinden ücretlendirilmiş. Bu konuyla ilgilenilmesini ve gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Mehmet 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön