11 Şubat 2014 #2285819

TTNET Fatura Tutarsızlığı!

Eylül ayından itibaren sabit ücretle TTNET abonesiyim.
Ekim fatura 52 TL
Kasım fatura 53,25 TL
Aralık fatura 52 TL
Ocak fatura 59,50 TL olarak gönderildi.


Ocak ayındaki bu fatura tutarının diğer aylardan farklı olmasının detaylı açıklamasını istiyorum. Ayrıca Tivibu üyesi kullanıcısı olmadığım halde televizyon başlığında ücret kesiliyor.
Gerekli incelemenin yapılıp yanlışın düzeltilmesini bekliyorum. Faturayı ödemeyeceğim.

Hicran 55 Okunma

Cevaplar

 • Hicran14 Şubat 2014

  tivibu smart üyeliği benim tarafımdan başlatılmadı. online işlemler üzerinden olduğu idda edildi. bunun üzerine log kayıtlarını talep ediyorum. tşk. geri dönüş olmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hicran13 Şubat 2014

  13 şubat 2014 perşembe günü saat 14 te ttnet üşteri temsilcisi ile görüştüm. faturadaki tutarın tvibu smart üyeliğinden kaynaklı olduğu söylendi. bu işlemin de benim tarafımdan online işlemler tarafından gerçekleştirildiğini söylediler. bu işlemi yaptığım sıradaki log on verilerini kayıtlarını talep ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön