23 Eylül 2013 #2025361

TTNET Fatura Tutarımın 2 Katı Para Tahsil Etti!

43 TL borcum olmasına rağmen tarafımın kredi kartlarından 95 TL çekmiştir. Bu haksız kazançla ilgili geri iade edilip ve iade edilmesiyle ilgili geçen sürelerin repo faiziyle eşdeğer olarak faiziyle birlikte ödenmesini istedim fakat kasten repo faizinin tarafıma yatırmadığı firma paramı işletmekte ve her geçen gün paramla kar elde etmektedir.


Bu nedenle ivedilikle her geçen gün başına yasal repo faizi ve anaparanın tarafımın İş Bank 2224-0238*** no'lu hesap numarasına yatırılmasını istiyorum.

Salih 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön