16 Ocak 2014 #2236129

TTNET Fatura Tutarı Sürekli Değişiyor

Ekim 2013'de TTNET online'a yanıt alamayınca TTNET bayiine başvurdum.Bizzat iş yerime geldiler. Engelliler için aylık paket ücreti 48 TL'ye TTNET Sizinle NETLİMİTSİZ paketini istedim. Bu paketi satamadıklarını sadece 3 çeşit paket sattıklarını ve aynı özelliklerde kampanya ile TTNET NETLİMİTSİZ paketini 12 ay, aylık sabit 52,5 TL ve sadece 1 defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti ile verebileceklerini söylediler.


Bayram tatili nedeniyle sözleşmeyi ve modemi sonra getireceklerdi. Modem 3 ay sonra elime ulaştı. TPLİNK modem hızlı değil. Sözleşmem verilmedi. İlk faturam 52,5 TL geçen ay 68,5 TL ve bu ay 67,5 TL olarak geldi. TTNET'e bildirdim bayii ile görüşün denildi. Memnun değilim.

Servet 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Servet20 Ocak 2014

    TTNET satış için bayilik vermiş bayiilerde kafasına göre hareket ediyor. Böyle kurumsallık olmaz. Bayiler bir kurumun temsilcileridir.Bir yanlışlık varsa kurumun çözmesi gerekirdi.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön