22 Mart 2013 #1701077

Ttnet Fatura Tutarı Başka Vezne Tutarı Başka!

Hattımızı kapatmıştık. Son fatura 80,00 tl geldi. Ödeme yapmak için gittiğimizde veznedeki bayan 80,00 tl borcumuz olmadığını 50,00 tl gözüktüğünü söylüyor. Biz kabul etmiyoruz bize gelen kağıtta 80,00 tl yazdığını bunu ödeyeceğimizi söylüyoruz neyse. O zaman bittiğine dair yazı ver diyoruz olmaz diyor. Bizi duyan bir bayan yanımıza gelerek aynı şikayetten mağdur olduğunu kendilerini mağdur ettiklerini ödemenin bir türlü bitmediğini söyledi, şaşırdık..


Bu anlattığı tamamen haksız kazançtı. Bu yazım şikayet niteliğindedir. Ttnet'i mahkemeye vereceğim. Madem borcum 50,00 tl bana 80,00 tl fatura gönderemezsin. Vezneye ödeme esnasında konuşulanları kayıt edeceğim. Çok büyük bir sorun bu devlet nerede?

Aslim 179 Okunma

Cevaplar

  • Aslim27 Mart 2013

    TTNET aradı Tam fatura geldiğini az kullandığım için ay içinde iadem olup faturadan düşüldüğünü söyledi.bizde inanıp ödedik .bir ay sonra takip edeceğim vezneden eğer borç gözükürse gerekli mercilere danışacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön