27 Nisan 2013 #1766741

Ttnet Fatura Tahsilatındaki Hatasının Bedelini Benden Alınıyor!

Faturalarımı incelediğimde 2-3 lira faiz gördüm. Ttnet aradım, bir faturanız ödenmemiş dediler. Ttnet abonesi olurken "fatura bedelini kredi kartımdan alma" izni verdim. Bankaya Fatura ödeme talimatı vermedim. Yaklaşık 3 senedir işleyen sistem 2012 yılının bir ayında kesintiye uğramış.


Call Center bana her aradığımda farklı sebepler söyledi. 1. Bankanız ödememiş (Ttnet faturayı gönderir banka öder, yani alış veriş yaptığınızda mağazanın ekstreyi gönderip parayı alması gibi),


2-Kredi Kartı Bakiyeniz yetmemiştir (Balon), 3-Peki hala ödemediğimi biliyorsunuz Kredi Kartımdan para alma yetkiniz var ekstre fatura çıkartın alın dedim. Hala Faiz Kesiliyor. Bayide konuyu bilmiyor. Faizi Ödemeye devam.

Hasan 40 Okunma

Cevaplar

  • Hasan05 Ağustos 2015

    Aboneliğimi 89 lira ödeyip sonlandırdım. Artık özgürüm.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön