11 Şubat 2014 #2288087

TTNET Fatura Taahhüt Edilenden Fazla Geliyor!

Yaklaşık 1,5 yıldır TTNET İnnternet+telefon kullanıyorum. Faturam 63 civarı idi. Taahhüt sürem 1 yıldı, 1 yılın bitmesine 10 gün kala aradılar. 50 lira fatura ücreti ile 1 yıl daha uzata bileceğimi söylediler. Sonra zaten hiç 50 lira gelmedi faturam. Yine 63 gelmeye devam etti. Son faturam da 64,25 olmuş! 1 küsür lira sadece benim için çok para olmayabilir ama milyonlarca kullanıcıyı düşünüce milyon liralar ediyor.


Haber vermeden böyle artırmalarla acaba kaç liraya ulaşacağız? Ben bunu kabul etmiyorum. Faturamın vaad edilen gibi 50 tl ye indirilmesini ve ödediğim fazla tutarların geri ödenmesini istiyorum. Ayrıca taahhüdümün yenilendiği günün ses kayıtlarına gidebilirsiniz.

Feyza 65 Okunma

Cevaplar

  • Feyza24 Mart 2014

    Benimle görüşülmediğini ancak buraya öyle yazdığınızı belirtmek isterim!

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön