21 Şubat 2013

Ttnet Fatura Taahhüt Edilenden Fazla Geldi!

Şubat 2013 dönemi faturam 318,25 TL geldi.Fatura ayrıntısında belirtilen bilgisayar taksit ücreti x 5 = 149,95 in ve 61,72 Tl lik faiş gecikme bedelinin açıklamasının yapılmasını,sonrasında da hattımın iptali için ödemem gereken kalan toplam cihaz bedeli ile ilgili tarafıma bilgi verilmesini istiyorum. Akabinde hattımı hemen kapatacağım,bu şekilde insanları sadece küstürür ve müşteri kaybedersiniz. Hangi hakla 5 adet taksit bedelini birden yansıtırsınız faturama.

Melike 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön