19 Şubat 2013

Ttnet Fatura Taahhüt Edilenden Fazla Geldi!

2124265nolu hatta bağlı Ttnet hattı benim adıma kayıtlıdır.Bundan birkaç gün önce şikayetimi Ttnet'e mail atarak bildirdim fakat onlar bana işlem için müşteri hizmetlerini aramamı isteyen bir mail atmışlar.Arama zahmetinde bile bulunmamışlar.Müşteri hizmetlerinize ulaşabilsem ararım.Fakat her aradığımda 20 dk bekletiliyorum sonrasında kapanıyor.


Gelelim şikayetime bu ayki internet hattımın faturası diğer aylara göre neden yüksek gelmiştir.44 tl gelen fatura 50,50 tl olarak geldi.Ayrıca benim kampanyalı paketimin bitiş tarihini mutlaka öğrenmem gerekiyor.Bugün telekom müdürlüğüne gittim net bir şey görünmedi.Acil bu konularla ilgili aranmak istiyorum.

Sevda 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sevda19 Şubat 2013

    Bende ilk etapta [email protected] adresinize mail atmıştım,fakat arama zahmetinde bile bulunmadınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön