14 Şubat 2013

Ttnet Fatura sorunu

Yanlışlıkla fatura ödeme talimatıyla başka bir abonenin 2 adet faturasını ödedim. Hatayı fark edince Ttnet'e gittim. Onlarda ödeme yaptığım abonenin kendisininde bu faturaları yatırdığını dekontlarla beraber bu parayı Telekom müdürlüğünden alabileceğimi söylediler. Gittiğimde para ödemeyeceklerini bu 2 faturayı sonraki ay olarak düşüleceğini bildirdiler.

Yanlış ödediğim dekontları ve dilekçeyi Telekom Bahçeli Md.'lüğüne (Ankara) verdim. Birde şikayet numarası vermişlerdi. 101593333. Mesaj geldi sonuçlandığı için. Aradım Ttnet'i paranın para iade olacağını telefonda söylediler. Aradan 1 ay geçti. Ttnet bana yine bugün fatura gönderdi mail olarak! Ne diyeyim size?

Abone no 1891457931

Aytek 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön