27 Ocak 2014
Yorum Yap
#2258496

TTNET Fatura Şoku!

Öncelikle TTNET beni çileden çıkardı. Nasıl mı ? İnternet faturamı bir anda iki katına çıkararak. Ayrıca bugün iki defa müşteri temsilcisine bağladım onar dakikadan yirmi dakika beni hatta beklettiler fakat bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamadım.


46.25 TL olması gereken faturam sözde düzeltilmiş hali 56 TL geldi. Acaba benim gibi kaç kişiyi daha mağdur ettiler. Yaptıklarını yanlarına kalmayacak salı gününe kadar süre salı günü geçmiş fatura dökümleriyle birlikte Tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Bana iş yerinde telefonlarım çekmediğinden ulaşamayabilirler. Ulaşmak istiyorlarsa akşam 18:00 dan sonra ulaşabilirler.

Hakan Hakan 98 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan28 Ocak 2014

  Bugün aradım yine yanlış hesaplamışlar ya sabır. Adreslerini versinler hesap makinesi göndereyim. Bir türlü iki basamaklı iki sayıyı toplayamadılar.

 • Hakan27 Ocak 2014

  TTNET' ten ricam İlkokul eğitimini tamamlamış dört işlem bilen kişileri çalıştırması. Ayrıca benden alınan fazla tutarında bir an önce tarafıma geri iade edilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler