12 Şubat 2014 #2289226

TTNET Fatura Ödendiği Halde Ödemediniz Deniyor!

Şikayetime gelecek olursak; 31.12.2013 Tarihinde 159,75 Lira fatura yatırmamıza rağmen, kendi verdikleri bayiliğin sözde kapatması ve kaçması üzerine bizim ödediğimiz faturanın geçersiz olduğunu ve bu faturayı tekrar ödemez isek ileri ki tarihte gelen faturaları ödeyemeyeceğimiz ve kesintiye uğratacakları üstüne de tekrar ödersek 19 lira tekrar bağlama ücreti alınacağı söyleniyor.


Faturanın bizde olduğunu müşteri hizmetlerine bizzat söylememe rağmen faks yollayın dediler ve müdürlüklere başvurun dediler. Türk Telekom Müdürlüklerine bizzat gidip faturayı ibraz etmemize rağmen tekrar ödememiz gerektiği söylendi bu durumdan şikayetçiyim.

Kadir 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön