20 Mayıs 2014

TTNET Fatura Ödeme Sorunu

20.05.2014 tarihinde ödemem gereken faturayı 12.05.2014 tarihinde ödedim. 12.05.2014 tarihinde limitli İnternet'ten limitsiz İnternet'e geçmek için telefon açtığımda faturamın beklemede olduğunu ve işlem yapamayacaklarını söylediler.

14.05.2014 tarihinde aradığımda da aynı cevapla karşılaştım. Bugün 17.05.2014'te tekrar aradığımda niye aynı cevapla karşılaştım. Ben bu süreç içerisinde kotamı doldurdum ve ekstra para ödeyeceğim. Erken ödediğim bir faturadan dolayı beklenmeye alınıyorum, üstelik bu süreçte kotam dolduğu için de 2 katı fatura ödemesi talep edeceksiniz benden. TTNET'ten şikayetçiyim.

Berat 123 Okunma

Cevaplar

 • Berat08 Temmuz 2014

  Aradan haftalar geçmesine rağmen, tüm faturalarımın zamanından önce yatırılmasına rağmen, belki yirmi kere görüşmemize rağmen tek düzelen şey tarifem oldu. Hala her aradığımda faturadaki gecikmeden dolayı hattımın kapanıp tekrar açıldığı mesajını alıyorum. Bu beni üzüyor. Sizin sisteminizdeki aksaklık nedeniyle bana aştırmış olduğunuz kotanın faturasını ben ödedim. Bir sonraki faturada bu maduriyeti gidericez dediğiniz halde hiçbir şey yapmadığınız gelen faturada belli oldu. Her aradığımda hiçbirşeye yetkisi olmayan hiçbirşeyden anlamayan çağrı merkezi çalışanlarına dert anlatmaktan sıkıldım artık. Bundan sonra kendim dahil herkesi -ki bu iş üzerine çalışıyorum- superonline fibernete yönlendireceğim. Müdürlükten arıyoruz sorununuz giderildi dedikten sonra 7inci aramam ve hala aynı şeyleri anlatıyorum. Sorun çözmek şirketinizin benimsediği birşey değil anladığım kadarıyla. Biz faturaları ödeyelim, siz maaşlarınızı alın, sorunlar çözülmese de olur. Mantık güzel...

 • Berat29 Mayıs 2014

  29 Mayıs 2014 ve hala sorunumu çözmedi TTNET. 4. Arıza kaydını açtılar

 • Berat23 Mayıs 2014

  An itibariyle hala problemim giderilmemiştir. Tekrar tekrar arıza kaydı açıp, sorunu çözük diye geri dönüş yapıyor TTNET. Hiçbir sonuç elde edilmedi.

 • Berat20 Mayıs 2014

  TRNET 20.05.14 tarihinde beni arayarak problemin giderilmiş olduğunu söyledi. Daha öncede belirttiğim gibi fatura borcunun yeni ödendiğini ve hattın açıldığını söylediler. Fakat benim faturamın son ödemesine 9 gün vardı ben ödediğimde. Şu anda hala bekleyen bir işlem olduğunu ve limitsiz tarifeye geçemeyeceğimi söylediler. Hiçbir problem giderilmedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön