19 Kasım 2014

TTNET Fatura Ödediğim Halde Borçtan Kapama!

İnternet hattıma ait faturayı 14 kasım tarihinde ödedikten sonra kalan 2 faturayı 25 kasımda ödeyeceğimi söyleyip kapanmaz bilgisi aldıktan sonra hattım 18 kasım da yani dün kapandı. Ve ben öğrendim ki bankadan dolayı bu ayın faturasını ödemişim. Eğer ödeme yapmama rağmen hat kapanmaması gerekiyorsa niye kapandı, eğer geçmiş aylar ödenmediği için kapandıysa bana müşteri hizmetleri niye yanlış bilgi verdi. Elimde dekont var borcumu ödedim ben şikayetçiyim.

Hakan 340 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön