02 Nisan 2013 #1719564

Ttnet Fatura Kabarık, İnternet Hızı Düşük!

İnternet vazgeçilmezim; lakin vazgeçmeyeceğim diye ızdırap çekmek istemiyorum. yalın-fiber İnternet kullanıcısıyım Ve bu sözleşme gereğince aylık faturamın 55 TL gibi bir ücret gelmesi gerekirken giderek artan bir faturaya dönüştü. (50-73-80...TL) Bu durum beni rahatsız ediyor ve diğer internet sağlayıcısı firmaların cazip tekliflerine doğru yönlendiriyor.


Türk Telekom'a bu durumu bildirdiğimde faturanızı geç öderseniz 15 TL açma kapama bedeli olarak faturaya yansır dediler(artık açma kapama bedeli her ne demek oluyorsa) ve öyle bile olsa 55+15=70 TL eder ama faturalarım 81 TL. Bu böyle olmayacak bu fatura çilesine bir çare bulun. Üstelik internetim çok yavaş sözde FİBER.

Özlem 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön