11 Mayıs 2013 #1791736

Ttnet Fatura İtirazı!

Ttnet ile 2 ay önce ne yazıkki sözleşme yaptım. Yapmaz olaydım. İlk faturamı 2 katı fatura bedeli yansıttı. İtiraz ettim. Henüz sonuçlanmadı. 2.faturam geldi onuda 2 katı olarak yansıtmışlar.
Merak içinde bu yansıtılan 2 katı fatura bedelinin izahatını bekliyorum.Ama hakkımı yargı yolunda arayacağım.

Zafer 392 Okunma

Cevaplar

  • Zafer17 Mayıs 2013

    gerekli bilgilendrime dediğiniz sadece size dönüş yapacağız oldu. fakat hala bana nasıl 2 katı fatura bedeli yansıttığınızı açıklamadınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön