24 Şubat 2014

TTNET Fatura İtirazı!

30/10/2013 Tarihinde ADSL hatımın iptali için Müşteri Hizmetleri üzerinden talimat verdim ve 31/10/2013 tarihinde şubeye giderek yasal prosedürün tamamlanması için iptal talep formu doldurup teslim ettim. Buna rağmen 3 adet fatura tahakkuk ettirilmiş. TTNET müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından da telefonla aranarak eğer elimde bu başvuruya ilişkin resmi bir evrak yoksa faturanın tarafıma ödettirileceği bildirilmiştir.


Sen hem resmi imzalı evrakımı kaybet hem de elimde resmi evrak olup olmadığını sor, akabinde de yoksa parayı ödeyeceksiniz diye ilet. Elimdeki o sorduğunuz resmi belgeleri Tüketici Mahkemesine ve Adli Mercilere ileteceğimi bilin. Üstünde imzam olan, resmi bir evrak kayıp.

Selim 55 Okunma

Cevaplar

 • Selim11 Mayıs 2014

  Aynı sorunu halen yaşadığımdan ve firma tarafından sorunum ile ilgili olarak köklü bir çözüm üretilmediğinden dolayı şikayetçiyim, kendilerini kınıyorum.

 • Selim11 Mayıs 2014

  Yukarıdaki şikayet konusu hat ile ilgili olarak TTNET tarafından, tarafıma yeniden fatura tahakkuk ettirilmiş, gerekli şikayeti yeni bir şikayet kaydı ile hemen oluşturuyorum, TTNET'i bu ısrarcı haksız fatura tahakkuku tutumundan dolayı da kınıyorum!

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön