15 Şubat 2014

TTNET Fatura İtirazı!

Abonesi olduğumuz TTNET Eylül 2013 tarihinde iptal ettirmek istedim. Haziran ayında hazır net kullanıyordum günlük 2 tl. 20 gün giriyorum 45 tl geliyordu. Eylül ayında iptal ettirmek istedim rica minnet TTNET müşteri hizmetleri sizi sınırsız yapalım 44 tl falan filan.

Eylül ayını takip eden bir sonraki fatura bir geldi 72,00 tl. Adana/ Yüreğir Türk Telekom Müdürlüğüne gittim. Dedim bunun sebebi nedir? Efendim kusura bakmayın. İşlemi yapan arkadaş farklı işlem seçmiş. Bu benim suçum mu kardeşim diyorum. Çözeceğiz diyorlar. 6 ay geçti hala çözecekler.Ben bu kadar yetersiz bir kurum görmedim. Telefon açıyorum ne oldu diyorum. Kayıt açıyoruz kayıt açıyoruz. Eylül ayından bu yana en az 50 kayıt açıldı. Sonuç yok!

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön