22 Ocak 2014 #2250993

TTNET Fatura İtirazı

2013 mayıs ayında hattımı dondurdum. Taahhütüm normalde ekim ayında sona erecekti ama eylül ayında tekrar aktif hale geldiğinde taahhüt sürem 7 Şubat 2014'e kadar uzamış olarak online işlemlerde görünüyordu. Aynı bilgiyi TTNET ofisi ve call center olmak üzere 2 ayrı kanaldan da teyit ettirdim. Bunlara rağmen faturalarım indirimsiz fiyat üzerinden geldi. Yaptığım itirazlarda dondurma işlemi ile birlikte taahhüdümün ve kampanyamın sona erdiği söylendi.


Beni yanlış bilgilendiren TTNET bunun faturasını bana kesiyor. Dondurma işlemi yapılırken dahi bana kampanyamın sona ereceği ve açıldığı zaman normal şekilde fiyatlandırılacağı söylenmedi. Ayrıca taahhüdüm bozuldu ise neden ceza ödemedim?

Ragıp 39 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ragıp24 Ocak 2014

  Az önce 444 0 375'ten arandım ve indirimli kampanyamın kısa bir süre içerisinde sona ereceğini söyleyen, sürpriz ile karşılaşmamak için kampanyamı uzatmamı öneren bir ses kaydı çıktı. Kısa bir süre sonra diyerek 7 Şubat 2014'ü kastettiğini düşünüyorum. Kampanyam olmadığını söyleyen ttnet bunu nasıl açıklayacak.

 • Ragıp23 Ocak 2014

  Bana yanlış bilgi verildiği bilgiyi veren çalışanlar hakkında işlem yapılacağı söyleniyor. Benim zararım kim tarafından karşılanacak? Bu yanlış bilgi veren çalışanşarın iş vereni kim, TTNET değil mi? Benim muhattabım bu kurum mu yoksa çalışanlar mı? Kurumsal bir hatayı neden çalışanların üzerine yıkıyorsunuz?

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön