23 Ekim 2013

TTNET Fatura İtirazı!

24 aylık taahhüdümün bitmesine 15 gün kala TTNET müşteri hizmetleri ile 3 kez görüşüp bir ay kala sözleşmeyi fesh edince hiç bir yaptırımı olmadığını bana iletmelerine rağmen başka bir firmaya geçiş yaptıktan sonra 21 ekim son ödemeli 194 TL'lik fatura gönderilmiştir.

Fatura detayında ise bu güne kadar yapılan indirimlerin 12 gün kala sözleşmeyi iptal etmemden dolayı yansıtıldığı belirtilmektedir.oysa kurumu 3 kez arayıp teyit ettikten sonra geçiş yaptım. Telefon kayıtları dinlenebilir. Gereğini rica ederim.

Cengiz 170 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz25 Ekim 2013

    üzüldüğüm hakkını arayamayanların ödemek zorunda kaldığı ücretler . etki tepki meselesi eskilerin tabiriyle yersen.....

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön