04 Şubat 2014 #2274824

TTNET Fatura İptali!

TTNET'ten D-Smart'a geçtim ancak son 2 aydır TTNET fatura kesmeye devam ediyor ve hatalarını inkar ederek bundan müşteriyi sorumlu tutuyorlar. 20.11.13'de İnternet ve TV'yi D-Smart'a aktardım. D-Smart hatla ilgili herhangi bir işlem yapmam gerekmediğini ve TTNET'in hattı transfer ettiğini belirtti.


Emin olmak için TTNET'i arayıp teyit ettim. TTNET yetkilileri gelerek hattımı D-Smart olacak şekilde değiştirdiler, benim yapmam gereken herhangi bir işlem olmadığını belirtip gün içinde hattımın sistemde transfer edilmiş olacağını belirttiler. Ancak TTNET Kasım 23'e kadar fatura etmesi gerekirken bugün hala fatura gelmeye devam ediyor.

Erhan 58 Okunma

Cevaplar

 • Erhan06 Şubat 2014

  HALA BİR GERİ DÖNÜŞ YAPILMADI. OCAK AYINI DA FATURALANDIRIP MÜŞTERİYİ DAHA FAZLA BORÇLU KILMAK İSTİYORLAR ANLADIĞIM KADARIYLA. ŞİKEYETE CEVAP VERMEMELERİNİN NEDENİ BU OLMALI.

 • Erhan05 Şubat 2014

  Sorunum çözülmedi ve henüz konuyla ilgili geri dönüş olmadı.

 • Erhan04 Şubat 2014

  Şikayetimle ilgili firmanın cevabı aşağıdaki ile sınırlıdır. "22.01.2014 tarihinde saat 12:56 ‘de xxx numaralı hattınız üzerinden bilgi verildiği görülmüştür" 1. Bu bilgi yeterli olsa ve çözüme yönelik bir bilgi olsaydı zaten şu an bu konuyla uğraşmazdım. 2. Bu tarihte verilen cevap TTNET'in sanki hiçbir işlemi kendileri gerçekleştirmemişler gibi tüm sorumluluğu üzerinden atması ve mişteriye yüklemesinden başka birşey değildir ki bu aşağıdakilerle tezatlık içindedir, a. Neden 20 Kasımda Dsmart'tan aldığın bilgi bu doğrultuda olmasına rağmen teyid amaçlı aradığım TTNET Çağrı Merkezi TTNET yetkilisi, hat transferinin otomatik yapılacağını ve müşterinin herhangi bir işlem yapmaması gerektiğini belirtmiştir, b. Neden TTNET'den gelen ve hattı değiştiren yetkililer transfer işleminin otomatik yapılacağını ve müşterinin konuyla ilgili herhangi bir işlem yapmasına gerek olmadığını belirtmiştir c. TTNET hattın aynı numaraya, aynı kişiye, aynı HATTA bağlandığını bildiği ve tüm işlemleri kendi elemanları yaptığı halde, hatlardan birinin kullanılmadığını tespit edip görebildiği halde, iki hattın aynı anda kullanımının mümkün olamayacağını bildiği halde nasıl ki müşteriyi sorumlu tutabilir bu da ayrı bir konudur.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön