18 Ocak 2014 #2241817

TTNET Fatura İptali!

Mart 2013 tarihinde internetimi Zeytinburnun dan Gaziosmanpaşa ya taşımak içinTTNET müşteri hizmetlerini aradım ve internetin Gaziosmanpasaya nakil yapıldığını söylediler. Bulunduğum binada şebeke olmadığı için türk telekoma başvuruda bulundum o dönemde şebeke dağıtımı olmadığı için türk telekom şebekeyi bekleyene kadar internet hizmetinden faydalanmayacağım için faturaları ödemeyeceğimi ve TTNET in faturalarımı düşeceğini söyledi. Ancak TTNET i 2 ay boyunca aradım ancak 2 ay sonra 2 aylık faturamı iptal ettiler. Ekim 2013 te evime TTNET ten yasal takip kağıdı geldi. Ben bu sürede türk telekoma defalarca gittim ve faturaları ödemeyin dediler.Hala iptal olmadı sorunu çözülmesini tabep ediyorum...

Mehtap 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön