31 Ocak 2014 #2267793

TTNET Fatura İadesi!

Altyapı problemi nedeniyle yaklaşık 4 ay gecikme ile nakil işlemim gerçekleşti. Ben nakil işleminin aksadığı tarihler arası (almadığım hizmetin) faturaları ödedim. Nakil işlemi gerçekleştikten sonra ödediğim faturanın mansup edileceği söylendi. Şikayet dilekçelerimin hiç birine yanıt gelmedi. Cevabını öğrenmek için her aradığımda ise, şikayet dilekçemin güncellenmesi gerektiği, henüz işleme alınmadığını cevabını aldım.


Şöyle ki; 04.11.2013 tarihinde oluşturduğum şikayet dilekçesinin cevabını bıkkınlıkla bugün (30.01.2014) kontrol ettirdim. Henüz sisteme alınmadığı ve güncelleme yapılması gerektiği cevabını aldım yine, yeniden. Paramın iadesi için daha ne kadar beklemeliyim? Daha ne yapmalı!

Emine 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön