16 Nisan 2013 #1745921

Ttnet Fatura Hatalı!

Başka bir servis sağlayıcıdan TTNET'e kampayalı olarak geçtim. İnternetimi sözleşme imzaladıktan 10-15 gün sonra bağladılar. Buna rağmen faturalama başlangıcı olarak sözleşme tarihini olarak kabul edip fazla fatura kesildi. Benim durumum daki tüm aboneler için muhtemelen aynı şey geçerlidir. 2 ay önce durumu fark ettiğimde inceleyip durumu kabul ettiler ama gelen faturada aynı sorun mevcut.

Abdulkadir 20 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir03 Temmuz 2013

    BTK üzerinden şikayet edince iade kabul edildi. İade için hesap numaram alındı. İade bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön