02 Mayıs 2013 #1775247

Ttnet Fatura Görüntülenmiyor!

Ttnet Mobil hattım var ama ne hikmetse Ocak ayından itibaren faturam ekrana düşmediği için otomatik ödeme yapılamıyor ve hiç bir ödeme kanalından ödeyemediğim için hattım kesiliyor ve görüşme de bulunamıyorum. Bununla ilgili 440375i aradım ama görevli bayan bu konuda hiçbir şey yapamadıklarını (aciz olduklarını) belirtti. Lütfen bu soruna çözüm getirin.

Erkan 79 Okunma

Cevaplar

  • Erkan15 Mayıs 2013

    TTNET yetkilileri hala bir çözüm bulamadıklarından ve artık TTNET"ten ilgisiz tavırlarından dolayı hattımı değiştşrmek zorunda kaldım. TTNET"e geçeceklere tavsiyem *AMAN HAAA!*

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön