24 Nisan 2013 #1761452

Ttnet Fatura Göndermiyorlar!

İnternet ımı eylül ayında Ttnet ten D-Smart a taşıdım. D-Smart sözleşmemin sona erdiğini ve geçiş tarihini kendisi tarafından ayarlanacağını belirtti. Mart ayında avukat tarafından elime ulaşan tebligatta 229 tl ttnete borcum olduğunu öğrendim.


Fatura ile ilgili 6 ay hiçbir bilgilendirilme yapılmadı evime fatura gönderilmedi ve borcum katlandı. Konuyla ilgili D-Smart ve Ttnet ile görüştüm hiçbir çözüme ulaşamadım. Bilgim olmayan bir fatura sebebiyle avukatlık oldum.

Şemsi 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön