01 Kasım 2013

TTNET Fatura Göndermiyor!

TTNET internet faturası göndermeyerek faiz ve açma kapama parası alma peşinde. Bir kaç defa aramama rağmen fatura göndermiyor ve sözde şikayetimizi değerlendirdiğini telefonla aradıklarını ve ulaşamadıklarına dair mail göndererek ilgileniyor havası veriyor. İsteğim sadece faturamın tarafıma mail mesaj telefon yada posta yolu ile gönderilmesi ve faturamı zamanın da ödeyebilmek. Hizmet aldığım telefon numarası 248232****

Abdurrahman 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön