03 Mayıs 2013 #1777684

Ttnet Fatura Göndermedi Netimi Kesiyor!

İnternet fatura numaralı hattın Yozgat Akdağmadeni fibernet kullanıcısıyım. 3 aya ait fatura borcumdan dolayı internetim kapatıldı ve kapatıldığı gün ödemeyi yaptım. Yeni aldığım maile göre 19 tl kapatıp açma bedeli kesilecekmiş? Şimdi size soruyorum bu 3 ay içinde ne evime yazılı bir fatura, ne mailime bir e-fatura ne de telefonuma bir sms göndermeyen Ttnetin bu ücreti alması hak mı adalet mi?

Mahir 58 Okunma

Cevaplar

  • Mahir05 Mayıs 2013

    Firma yetkilileri benimle iletişime geçmiş olup yaptıkları sadece sözleşme maddelerini okumak. Bilgisiz ve yetkisiz müşteri temsilcilerini aratıp önlerine verdikleri yazıları okutmaktan başka bir çözüm sürecinde değiller. Sözleşmede geçen maddeler arasında kapatma bedeli kesilir yazıyor fakat kullanıcı bilgilendirilmesi yapılmadan yapılabilir diye bir ibare yok. Gerekli tüm yerlere bimer, tüketici hakları ve savcılığa dilekçe ile şikayetimi bildireceğim. Yaptığınız sadece soygundur.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön