18 Mart 2013

Ttnet Fatura Gönderilmiyor!

Ttnet firması ile sabit ücretli olarak ayda 29. 00 TL ye 2 yıllığına üyelik aldık. Ancak son aylarda düzenli olarak gelmesi gereken döküm faturamız ulaşmamakta olup , mail gönderildiği söylenmekte ama mail de gönderememektedirler. Fatura gelmediği için hem gecikme zammı eklemekteler hemde hala faturalarımız düzenli gelmemekte. Neden faturalarım adresime zamanında gecikmeden ulaşmıyor. 2 yıllığına sabit ücret yapmamıza rağmen müşterilerine neden bilgi, hatırlatma ve uyarmadan zam yapıyorlar. Kota aşımı konusunda bilgilendirme eksikliği ve ücretler konusundaki tutarsızlıklarını giderme konusunu neden dikkate almıyorlar. ?

Senay 39 Okunma

Cevaplar

  • Senay14 Nisan 2013

    İyi çalışmalar diler, TTNet ile ilgili bir sorunumuz hala düzelmemiştir, faturamız adresimize posta yoluyla ulaşmamakta ve tarafıma bilgi veren müşteri sorumlusu beyefendi, her ay başında sistem internet kullanım faturamızı otomatik kesildiğini belirtmiştir. Ancak Nisan ayı faturamız halen ulaşmamıştır.Bilgi ve ilginizi rica ederiz. iyi çalışmalar ŞENAY SAKLAV

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön