27 Ekim 2014

TTNET Fatura Düzeltme Böyle mi Olur?

Genel alt yapı çalışması olduğundan 2 aylık bir süre hizmet alamadım mağdur edildim.
Müşteri hizmetleriyle görüşmelerimde bana kullanmadığım günlerin faturaya yansıtılmayacak ve düzeltme yapılacağını söylendi.

Sonunda arıza giderildi nihayet 48 saat dedikleri 2 ay sürdü! Ama nasıl bir mantıksa hizmet alamadığım günlerin faturasını ödememi isteniyor.

Hem mağdur edeceksiniz hizmet vermeyecekseniz hemde faturaları ödememi isteyeceksin?
Acil şekilde ses kayıtların dinlenmesini istiyorum bana söylenenlerin uygulanmasını rica ediyorum.

Sercan 752 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön