12 Mayıs 2015

TTNET Fatura Düşümü!

Şikayetimde belirttiğim problem yaklaşık iki haftadır çözüldü; ancak ücret iadesi talebinde bulunduğumda istediğim iadeyi yapmadılar. Diğer şikayette de belirtmiştim: Aralık ayından itibaren çok sıkıntılı: düşük hız ve kesintiler gölgesinde bağlandım, bu dönemlerin ücretinin iadesini 5 Mart'tan sonra Nisan 20 'ye kadar olan kısımda ise tamamen kablo kopuk olduğu için kullanamadığım kısmın iadesini istiyorum. Yapılan iade sadece 30 TL civarı, adil bir hesaplama yapılarak tarafıma iade gerçekleştirilmesini talep ediyorum.

Ömer 407 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2015

    Bugün telekom tarafından arandım ancak müsait değildim, SMS ve mail ile gerekli açıklamayı firma göndermiştir. Gerekli inceleme yapılıp hata düzeltilmiş ve faturamdan adil bir indirim sağlanmıştır. Şikayetvar sitesine ve telekom firmasına teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2015

    16.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön