02 Mart 2015

TTNET Fatura Çıkarmadan, İnterneti Kapatıyor!

1863120576 hizmet numarasıyla 4 aydır TTNET kullanıyorum. Ödemelerimi TTNET Online İşlemler Merkezinden faturalarıma bakarak aksatmadan ödüyordum. 2 ay boyunca Online İşlemler Merkezinde fatura görünmedi ve bende ödeme yapamadım. Sonra bir gün habersiz şekilde internetimi 2 ay fatura ödemediğim için kapatıldığını öğrendim. Sisteme girdim ve hala hiç faturam görünmüyordu. Bende Türk Telekom'un sitesinden faturamı ödedim. Sonraki ayda (bu ay) ise 19 TL hizmet kapama-açma bedeli aldılar. TTNET kendi sistem hatalarından kaynaklanan hatadan dolayı abonelerini mağdur ediyor! Müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım ve şikayet kaydı oluşturdum ama nafile!

Ramazan 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön