20 Mayıs 2014

TTNET Fatura Bedeli Düzeltilmedi

TTNET hakkında ben şikayet kaydı açmaktan sıkıldım, onlar ise arayıp düzelteceğiz diyerek hiç bir düzeltme yapmamaktan sıkılmadı. Nasıl bir firma anlamış değilim. Şimdi de benden alabilecekleri 2-3 tl lik faizin peşine düşmüş durumdalar. Durum şu:


Ben hattımı kapatmak için ön onay verdiğim halde fatura işletmeye devam ettiler. Bunun mevcut yansıyan faturamdan düşmesini sağlamak için fatura kesildikten sonra aramamı söylediler. Fatura kesildikten sonra aradığımda talebimin olumlu karşılandığı ve faturam da azalma olacağı belirtildi. Ancak 31 tl olarak kesilen faturamda 15 gündür hiç bir işlem yapılmadığı için halen 31 tl olarak gözüküyor. Bugün son ödeme tarihi. Acil düzeltme yapılmasını rica ediyorum.

Ömer 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ömer22 Mayıs 2014

    Halen bir değişiklik yok. Faturam olduğu gibi durmakta. Fazla ödeme yaptığımda da iade ile ilgili sıkıntı çıkacağını aktarıyorlar. Ben nasıl büyük bir hata yaparak TTnet kullanmaya başlamışım kendime inanamıyorum. Böyle bir firmadan hizmet almaktansa dünyadan bi haber kalmayı tercih ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön