15 Mayıs 2013 #1800213

Ttnet Fatura Bedeli!

1 nisan itibari ile üçlü pakete abonelik yaptırdım. 12 gün boyunca internet ve Tivibu hizmetini alamadığım için Ttnet bana telefonla 12 günlük kullanamadığım bedeli faturama yansıtmayacakları bilgisini verdi ancak fatura 68, 75 tl olarak geldi.


Üye olduğum paket 49 tl ( vergilerle biraz arttığını varsaysakta) ve bu düzelmenin neden yapılmadığına dair attığım mail gelmedi. faturayı ödedim. bu bir ay içinde yaşadığım üçüncü sorun. tebrik ediyorum Ttneti bu ilgisizliği için.

Uğur 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Uğur16 Mayıs 2013

    15/04/2013 tarihinde 6 günlük kullanamama bedeli olan 12,8 tl yi btk üzerinden verdiği cevapla beyan eden ttnet herhangi bir düzeltme yapmayarak faturamdan bu bedeli düşmedi. Tüketici olarak aldığım günden beri yaşadığım sorunlara sadece bakmakla yetinen ttneti bir daha kullanmayacağım. Bir ayda bu kaçıncı sorun bende şaşırdım. Btk üzerinden tekrar şikayet edicem ama btk nın şikayet yazacağım kısmıda çalışmıyor iki gündür.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön