06 Haziran 2015

TTNET Fatura Başarısızlığı!

Bu firmaya üye olduğum 31.12.2014 tarihinden bu güne her ay şikayetçi oldum halada inatla bu firma faturada usulsüzlüğüne devam ediyor. Bir firma müşteriyi defalarca haklı bulup her ay müşteriyi uğraştırır mı? Neymiş biz bu durumu düzeltemiyoruz. Ya devam eden aylarda faturamı neden 46,90 TL çıkartmazsınız. Bu nasıl iştir?

Sizin için ben her ayın 12'sinde bayiye gidip ödemek zorunda mıyım. Düşmüş hali 12'sinde sisteme yansır efendim nedir? Ben hiçbir faturamı gidip ödemem, otomatik ödemeye veririm geçer. Sizin bu sisteminizin bozukluğundan ötürü faturamı otomatik ödemeye veremiyorum. Lütfen 6 ay oldu düzeltin şu durumu. Cidden bezdirdiniz. 57,25 TL'lik fatura basma nedir 46,90 TL basmak çok mu zor?

Ersan 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön