22 Ağustos 2013

TTNET Fatura Aşımı Ve Müşteri Hizmetlerinin Eksik Bilgilendirmesi!

15.07.2013 tarihinde başvurduğum 37 TL 6 GB internet+telefon tarifesine ilk ay 60 TL fatura geldi. TTNET müşteri hizmetlerine başvurduğumda konu araştırılıp iki gün sonra tarafıma dönüldü ve 6 GB kullanım hakkımın ilk ay yarısını kullanmam gerektiği bu yüzden tarafımdan paket aşım ücreti alındığı söylendi.

Ayın 15'inde başvuru yaptığım için tarifenin de yarısını kullanmam gerekiyormuş. Yalnız bu durum ne başvuru yaptığım şubede nede aradığımda müşteri hizmetleri tarafından bana söylendi.

Şikayette bulunduktan sonra arayan kişi ısrarla bana sözleşmede bunun yazdığını belirtmektedir. Hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadığından dolayı ve müşteri hizmetlerinin bilgisizliğinden şikayetçiyim!

Serpil 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön