15 Şubat 2013 #1634550

Ttnet Fatura Adaletsizliği!

01. 01. 2012 tarihinde bana ttnet ten telefon geldi. Faturalarımı düzgün ödediğimden dolayı sınırsız internet kullanımımın 1 yıl boyunca 49 TL den 42 TL ye düşeceği söylendi. 1 yıl sonra faturalarım sürekli artış gösterdi. Son faturam 64 TL önceki faturam 54 TL geldi. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde telefonda taahhüt yaptığım söylendi. Artışın bu nedenle olduğu söyleniyor. Halbuki benim böyle bir taahhütüm olmadı. Ellerindeki bant kaydında taahhütüm olduğu söyleniyor. Fakat ses kaydını bana dinletmediler. Bu nedenle Ttnet aboneliğimi iptal ettirdim. Bunun karşılığında da 232 TL taahhütü iptal bedeli yansıtıyorlar.

Hüseyin 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön