22 Mart 2013 #1700826

Ttnet Fatura 2 Katı Geliyor!

Böyle bir hizmet anlayışı görmedim evime fiber internet bağlatalı 4 ay falan oluyor ama her ay fatura hemen hemen 2 katı geliyor müşteri hizmetlerini arıyorum orada bana 'evet bir yanlışlık var faturanız 55 tl gelmesi gerekiyor bir inceleyelim' deniyor ama ne hikmetse aylardır bu araştırma ve incelemeler bitmedi her gün 3-4 kere araştırma ve inceleme çalışmalarımız devam ediyor diye sms alıyorum nasıl bir incelemeyse gerekirse taahhütüm yansın fazla para verip iptal ettireceğim ama her türlü mahkeme hakkımı da kullanacağım.

Kaan 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön