30 Temmuz 2015

TTNET Faksla Gönderdiğim Abone İptal Formu Bilmecesi

28.07/2015 tarihinde aboneliği iptal etmek için bulunduğum yazlık yerinden abone iptal formunun doldurup nüfus cüzdanı ekleyip TTNET web sayfasındaki faks numarasına iki kere gönderip her gönderimin onay mesajı alarak gönderdim. Aynı günün akşamı müşteri hizmetlerini arayıp bilgi istedim fakat ne bilgi alabildim ne de sorduğum sorulara net yanıt.

Bugün TTNET'ten arayan bayan faks ulaşmadığını eğer faks numarasını söylersem bakabileceğini söylüyor. Anladığım kadarıyla işlem gönderen faks numarasına göre işliyor. Bende maalesef numarayı bilmiyorum. Şimdi ben gönderdiğim faks numarasını bilmediğim için işlemim olmayacak mı mı? Gönderilen fakslar kim kontrol ediyor?

Mecit 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön