15 Şubat 2013

Ttnet Fahiş Ücret Aldı!

Aralık ayının sonunda günlük ınternet abonesiyken limitsiz 8mb e kadar paketine müşteri temsilcisiyle görüşerek geçtim ve taahhütüm olduğunu söyledim taahhütü yenilemek gerektiğini ama daha öncesi için yani günlük ınternet için herhangi bir bir taahhüt cezası olmayacağını merak etmememi söyledi.


Şimdi bana mesaj geldi bide baktım ne yazıyor "ödenmemiş 97 TL faturanız mevcuttur" bu neyin faturasıdır eğer taahhüt cezası ise yukarıda belirttiğim gibi müşteri temsilcisi taahhüt cezası ödemeyeceğimi söyledi .


Gerekirse mahkemeye giderim artık yeter 2012 mart ayından beri Ttnet sorunları yüzünden mağdur oldum 6 ay uğraştım bir sürü dilekçe yazdım tam hatalarını düzelttiler şimdi de bu.

Sinan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön