20 Ocak 2015

TTNET Evrakları İmzaladığım Halde Evrak Eksiliği Var Deyip Mobil Modemi İptal Ettiler

Bundan 5 ay önce Ağustos ayında TTNET mobil modem aldım. Aralık ayının sonlarına doğru Avea' dan arayıp mobil modemimde evrak eksikliği olduğunu söylediler. Halbuki ben alırken gerekli evrakları imzalamıştım. Buna rağmen tekrar mobil modemi aldığım TTNET şubesine gidip aynı evrakları bir daha imzaladım. Fakat 1 Ocak günü mobil modemimi kullanmak istediğimde internete giriş yapamadım.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda evrak eksikliği nedeniyle hattımın iptal edilmiş olduğunu söylediler. Evrakları imzalamama yardımcı olan görevliye durumu anlattım. TTNET'in artık nasıl bir sistemi varsa 19 gündür sorun bir türlü çözülemiyor. 19 gündür mağdur ediliyorum, TTNET'ten şikayetçiyim.

Zeynep 95 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep26 Şubat 2015

  Bugün de Ttnet-Avea ortaklığı bana 114 liralık ceza maili göndermiş. Hattımı kendileri, kendi aralarındaki iletişimsizlik sebebiyle kapattılar, şimdi de bana bunun cezasını ödetmek istiyorlar. Hattı alırken bana yardımcı olan memur da cezayı birlikte ödeyelim icra takibi başlamasın diyor. Haksız yere çıkarılan borcu ödeme konusunda bana yardımcı olmak istiyor. Yani isyan mı edeyim teşekkür mü edeyim bilemedim. Çok tuhaf! Böyle şeyler ancak Türkiye'de olur zaten, traji-komik durumlar! Bu durumdan Avea'yı suçluyor. Asıl sorumlunun kim olduğunu bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa ben artık her iki kuruma da uzunca bir süre yaklaşacağımı sanmıyorum.

 • Zeynep27 Ocak 2015

  ttnet çalışanlarının gerçekten çözüm üretmeye çalıştıklarına inanmıyorum, isteseler çok kısa sürede çok kolay bir şekilde çözebilirler ama yapmıyorlar. Kim bilir belki de başka hesapları vardır. Kısacası çözüm aşamasından memnun kalmadım, ttneti bir daha mecbur kalmadıkça tercih edeceğimi sanmıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön