21 Eylül 2013 #2024618

TTNET Evi Boşalttım Hala İnternet Naklimi Yapmadı!

TTNET'e 16 eylülde hat taşınması için başvurdum. Bana yeni taşınacağım apartmanın fibernet alt yapısı olmadığı için bu işlemin gerçekleşemeyeceğini, konu hakkında dosya oluşturmaları gerektiğini söylediler fakat konu üzerine dönüş yapılmadı.


Ben tekrar 18 inde TTNET'i aradım evi boşalttığımı ama hala netin taşınmadığını ve bana geri dönüş yapılmadığını belirttim. Bununla ilgili olarakta bir dosya oluşturuldu ama ilgilenen yok. Sayelerinde hafta bitti. Bu sorunun en kısa sürede çözülmesini istiyorum...

Rıfat 59 Okunma

Cevaplar

 • Rıfat24 Eylül 2013

  Bugün itibari ile 1 hafta olmuştur ve hâlâ bir çözüm olmadı benim işim internet ve ttnet beni mağdur edip zararıma sebep oluyor artık bu işlemi bi sonuca ulaştırmalarını talep ediyorum.

 • Rıfat22 Eylül 2013

  Evet maille dönüş yapıldı şu şekilde araştırmalar devam etmektedir sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilrcektir. Daha çok bekleyeceksin anlamına geliyor herhalde?

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön