20 Mart 2013 #1696809

Ttnet Ev Telefonu Çaldığında İnternetim Kesiliyor!

Ben Ttnet kullanıcısıyım. 11. aydan bu yana sabit telefon çaldığında ve görüşüldüğünde internet bağlantım kesiliyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sprinter arızalı olabileceği değiştirdiğimde düzeleceği söylendi. Fakat yenisi ile değiştirdim bir sonuç alamadım. Bu arızanın giderilmesi için gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Halil 437 Okunma

Cevaplar

 • Halil06 Nisan 2013

  Benim burası işyeri ben böyle rezillik görmedim.11,aydan buyana işyerimde internet bağlantım kesilecek diye telefonu açmaya korkar oldum.Bu düzen böyle yürümez.Yapamıyorsanız kapatın gidin

 • Halil26 Mart 2013

  SORUNUM ÇÖZÜMLENMEMİŞTİR

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön