Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Namık sonuçtan hiç memnun değil

TTNET Ev İnterneti Borcum Hakkında İcralık Oldum Taahhüt ve Faizler

274
Namık
Namık 04 Şubat 13:26
TTNET Ev İnterneti Borcum Hakkında İcralık Oldum Taahhüt ve Faizler

TTNET ev interneti borcu ve 2 yıllık taahhütname ve kalan bir yıl için borç çıkarıldı.  üzerine faiz. Artı faturalarımı ödeyemediğimden dolayı kapatma talebim reddedildi sonuç ana para 700 küsurken 1 senelik taahhüt faturası +1100 + faizler ve şu an 3800 TL gibi borçla karşı karşıyayım mağdur ödüm icra dosyası olarak sırasını bekliyor lütfen biri bana yardım etsin. Devletimizin çıkardı yasa ya normalde hak var ama uygulanmıyor mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
275
2 hafta önce

Türk Telekom İnternet Faturası Sıkıntısı

Benim evde kullandığım ev interneti ve Tivibu hizmeti benim oturduğum semtte hırsızlık sebebi ile kesildi. Yani kablolar alındı 20 Şubat 2023 gece yarısından sonra internet hizmeti alamadım yani sadece 3 Şubat ile 20 Şubat arası internet kullandım 10 Mart 2023 te ekibiniz gelip yeni kablolar çekip, ...

profile
87
2 hafta önce

Türk Telekom Evin İçinde İnternet Çekmiyor

Türk Telekom evde internet evin içinde hiç çekmiyor, yemin ediyorum verdiğimiz paraya yazık insan gerçekten kanser oluyor ya aklımın almadığı evin içinde nasıl internet çekmez bu sorun böyle devam ederse operatör değiştireceğim.

profile
89
2 hafta önce

Türk Telekom'un Altyapı Sorunlarını Gözardı Etmesi

Türk Telekom üzerinden evde internet aboneliği başlatmak istiyorum ancak evimizde altyapının olmadığı söyleniyor ve talebimiz karşılanmıyor. Bundan 3-5 yıl önce başladım talep etmeye. İki ay önce yine şubeden talep ettim. Ve bugün yine müşteri hizmetlerinden talep edip ön başvuruda da bulundum. Maa...

profile
156
3 hafta önce

Türk Telekom İnternet Bağlantımın Kopması

Sürekli internet kopup duruyor. Kullandığım en kötü ev interneti. Size internet satıyorlar ama interneti doğru düzgün sağlayamıyorlar. Bir o kadar müşteri hizmetleri de kötü tek dertleri para almak.

profile
197
3 hafta önce

Türk Telekom İnternet Yok Derecesinde Yavaş!

Türk Telekom ev internetimiz var 2 gün sonra vereceğiz dediler genel bir sorun var dediler tamam dedik 4 gün sonra verildi internet ama internet çok yavaş kullanamıyoruz interneti ama iş parayı almaya gelince sonuna kadar almasını biliyorsunuz fiber istiyoruz ama vermiyorsunuz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .