29 Ocak 2014 #2264576

TTNET Etik Dışı ve Kanunsuz Hareket Ediyor

Firmanızdan aldığım taahhütlü adsl paketini iptal ettirmemden sonra bana cezai borcum da dahil faturamı bile göndermeden, direk avukat vasıtası ile icra belgesi göndermenizi ve faiziyle birlikte belirttiğiniz 222,92 tl lik borcumu hemen belge gününde ödemeye gitmeme karşılık haksız olduğunu düşündüğüm avukat ücreti de dahil 496,63 tl lik ücret talep etmenizi etik dışı, ahlaki olmayan ve bildiğim kadarıyla önce sulh yoluna gitmeyip, direk hukuki yola başvurduğunuz için kanunsuz olduğunu düşünüyorum.


Kampanyalar için defalarca arayıp ve mesaj atıp rahatsız etme derecesine yaklaşan bir firma; faturamı yollamadan, borcumu belirtmeden bana ekstra avukat ücreti çıkarması da cabası.

Alican 97 Okunma

Cevaplar

 • Alican07 Şubat 2014

  Hala herhangi bir dönüş tarafıma yapılmış değil. Müşteri memnuniyeti diye her fırsatta belirttikleri; müşteriyi mağdur edip, sonra bu site gibi birçok tüketicinin ortak paylaşımı olan bir adreste konuyu kapamaya çalışmak mı oluyor?

 • Alican03 Şubat 2014

  "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır." denmiş ancak hala bilgilendirme bekliyorum. Firmanız yetkilisi aradığında; beni şikayetimden dolayı teyit amaçlı aradığını ve ilgili departmanın bana dönüş yapacağını belirtmek haricinde herhangi bir bilgilendirme yapmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön