08 Ocak 2014

TTNET Eski Müşteriye Paket Değişikliği Yok!

TTNET kendi sayfasında cazip diye belirtilen kampanyaları doludur. 2005 'den beri TTNET müşterisiyim yıllardır paket hakkında bile doğru dürüst bilgi vermeden yanıltılmış faturalarla ödeme yaparak hizmet almaya çalıştım.

En son dedim bunlar yardımcı olmayacak 3 gün boyunca TTNET wb sitesinden paketleri tek tek araştırıp aradım. Altyapınız fibere aktarılmış yok hızınız kullandığınız ADSL uygun değil araştıralım servis oluşturalım dedim sadece 49 tl diye belirttiğiniz paketi tanımyalım.

Yok yeni gelen müşterilere veriliyormuş, Var olan müşterilere tanımlanamazmış.
Size diğer fiyatlı paketlerden verelim. Dedim böyle müşteri anlayışı olmaz. TTNET marketing'ini yeniden öğrenmesi gerekli!

Dilek 54 Okunma

Cevaplar

  • Dilek12 Ocak 2014

    TTNET ;müşteri olarak bilgilendirme mailini gönderdiğinizi yazılı belirtmişsiniz fakat yazılı mailiniz yok.Sonuç olarak müşterinize hala uygun bir paket veremiyorsunuz.Çözüm olarak ne önerebilceksiniz.Talep,öneri bunlar için zaten bireysel başvurumu siz aramadan ben yapıyorum sonuç eşittir hiç. Artık daha kaliteli hizmet vermeyi başarmaya çalışın

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön